مراسم گرامیداشت شهادت استاد فرزانه و معلم شهید مرتضی مطهری و روز معلم و تجلیل از اساتید دانشکده

به همت واحد فرهنگی دانشکده پرستاری و مامایی_پیراپزشکی لنگرود مراسم گرامیداشت شهادت استاد فرزانه و معلم شهید مرتضی مطهری و روز معلم و تجلیل از اساتید دانشکده انجام شد.

در روز دوشنبه مورخ سیزدهم اردیبهشت ماه سال یک هزارو چهارصد راس ساعت ۱۲ مراسم تجلیل از اساتید هیات علمی دانشکده با حضور آقای دکتر ابراهیم میرزاجانی ریاست محترم دانشکده در اتاق ریاست انجام پذیرفت.

در این مراسم که خانم دکتر پرند پور قانع معاون محترم دانشکده پرستاری و مامایی، آقای دکتر سبحان فائزی معاون محترم آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشکده پیراپزشکی، آقای دکتر محمد اسماعیل پور معاون محترم تحقیقات و فناوری و اساتید محترم هیات علمی حضور داشتند، در ابتدا آقای دکتر میرزاجانی ضمن عرض تسلیت و تعزیت ایام لیالی قدر و شهادت آقا امیرالمومنین علی(ع) و قبولی طاعات و عبادات اساتید و همکاران در این ماه پرفیض و پربرکت سلامتی تمام مسلمین را از خداوند متعال خواستار شدند. در ادامه دکتر میرزاجانی بمناسبت فرارسیدن روز معلم و استاد ضمن عرض تبریک و تهنیت به تمامی اساتید از احادیث و روایات قرآنی و امامان دینی مطالب مهمی را بیان نمودند. ایشان همچنین ضمن پاسداشت مقام والای معلم رسیدن به منزلت شامخ معلمی را مایه افتخار برای خود دانسته و معلمی را شغل انبیاء عنوان نمودند وجایگاه معلمی را به عنوان روشنگر چراغ فروزان و هدایتگر انسانهای جاهل دانستند. ایشان ارج نهادن به این سنگر مقدس، تدریس و خدمت به دانشجویان را مایه خرسندی اعلام نمودند و در دوران سخت کرونا و تدریس بصورت مجازی از یکایک اساتید تلاش و کوشش بیشتر در جهت بهره وری بیشتر دانشجویان از علم و دانش  اساتید را خواستار شدند. در ادامه از خداوند منان  آرزوی توفیق و سربلندی برای اساتید و همکاران پرتلاش در دانشکده را خواستار شدند. درپایان مراسم از اساتید حاضر در این مراسم با اهداء لوح تقدیر تجلیل صورت پذیرفت.

کلمات کلیدی
{author_name}
تصویر نویسنده :

مدیر سیستم
عکاس

مدیر سیستم

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید